Je bent niet ingelogd. De nieuwsbrief bevat mogelijk gebruikersinformatie, dus deze wordt mogelijk niet correct weergegeven.

VO-NN | Aan de deelnemers van het bezoek aan de molens van Kinderdijk op 23 september 2021

VO-NN | Aan de deelnemers van het bezoek aan de molens van Kinderdijk op 23 september 2021
 - - -

kinderdijk1 Aangepast

 

Excursie Kinderdijk

Aan de deelnemers van het bezoek aan de molens van Kinderdijk op 23 september 2021


Hierbij nodigen wij u uit voor het geplande bezoek aan Kinderdijk op donderdag 23 september 2021.


Vanaf 11.15 uur bent u welkom in “Windkracht vier”, Molenstraat 232, Kinderdijk.

Omstreeks 12.00 uur is er een lunch in de Panoramazaal.

Daarna gaan we naar het molengebied en brengen in groepen met de rondvaartboot Scheprad een bezoek aan de museummolen Overwaard. U wordt  vergezeld door een gids en krijgt uitleg in en bij de molen. Andere onderdelen van het programma krijgt u na de lunch te horen.

Na het bezoek aan het Werelderfgoed sluiten we af met een drankje bij het Grand Café Buena Vista dat naast Windkracht 4 is gevestigd, Molenstraat 230.

Als u met de auto komt is er een parkeerlocatie op het Zuiderstek in Alblasserdam en kunt u gebruik maken van de shuttle bus. De kosten zijn € 7,50. Bij het binnenrijden van Alblasserdam wordt u met een matrixbord naar het Zuiderstek verwezen.

Het openbaar vervoer alternatief is de Waterbus lijn 20 tussen Rotterdam en Dordrecht. Bij de halte “De Schans” in Ridderkerk stapt u over op het driehoeksveer naar Kinderdijk. U kunt ook met de auto rechtstreeks naar Ridderkerk en daar (gratis) parkeren.

 

Volledigheidshalve wijzen wij u er nog op dat een mondkapje (nog steeds) verplicht is in het OV en in de shuttle bus.

 

 

Contactpersonen:

Barend Luksen                 06 29207981

Wim van Elsacker            06 19522017

 - - -